Viešoji įstaiga Kelmės turizmo ir verslo informacijos centras

Spektaklis „Kai aš buvau Prometėjas“.

Nedažnai Keistuolių teatras svečiuojasi Kelmėje, tad nepraleiskite progos apsilankyti jų spektaklyje „Kai aš buvau Prometėjas“.

Spektaklio organizatorė Kelmės rajono savivaldybės Žemaitės viešoji biblioteka, finansuoja Lietuvos kultūros taryba, Kelmės rajono savivaldybė.

Spektaklis nemokamas, įėjimas tik su kvietimais, kuriuos galite pasiimti bibliotekos Vaikų erdvėje (I a.) įprastu erdvės darbo laiku.

****************

- Aš nesu Prometėjas, bet jei būčiau...

- Jei Prometėjas būtų aš...

- Manau, kad Prometėjas buvo...

Beveik visi žinome graikų mitologijos pasakojimus apie Prometėją, nepaklususį Olimpo dievams ir mirtingiesiems dovanojusį ugnį. O jei reikėtų pačiam ar pačiai būti Prometėju, ar išdrįstum? Kokia būtų tavo prometėjiška istorija?

Trys aktoriai žiūrovams pristato savąją mito interpretaciją, besidalindami prometėjiškomis istorijomis apie viltis ir baimes, žavėjimąsi ir gėdą, mokymąsi iš klaidų ir klaidų kartojimą. Keliaudami po skirtingus istorinius laikotarpius, kūrėjai ieško žmogiškųjų Prometėjų?

Gal tai tie, kurie net ir žinodami, kad nepaklusus esamai tvarkai susilauks bausmės, ryžtasi uždegti liepsną vien dėl kitų galimybės sušilti? Tiems žmogiškiesiems Prometėjams ir skiriamas šis teatro kūrinys.

Keistuolių teatras

Režisierė – Ieva Stundžytė

Vaidina: Justina Smieliauskaitė, Jurgis Marčėnas, Matas Pranskevičius

Video projekcijos – Jokūbas Verbickas

Šviesų dailininkas – Ignas Lungevičius

Muzika – Aidas Giniotis

Trukmė – 1 val. 10 min.