Viešoji įstaiga Kelmės turizmo ir verslo informacijos centras

Viešųjų pirkimų tarnyba kviečia verslininkus registruotis CVP IS ir tapti tiekėjais

Turite verslą, bet dar netapote tiekėju viešuosiuose pirkimuose? Vadovaujate įmonei, kuri iki šiol viešuosiuose pirkimuose nebandė dalyvauti? Pats laikas tai padaryti ir atverti savo verslui galimybes – praplėsti rinką, padidinti pajamas ir užsitikrinti žinomumą tarp potencialių jūsų prekių ar paslaugų pirkėjų. Registruokitės Centrinėje viešųjų pirkimų informacinėje sistemoje ( CVP IS)  ir dalyvaukite pirkimuose. Nežinote, kaip prisiregistruoti, kokius duomenis ir kur užpildyti? Šią informaciją glaustai ir aiškiai rasite informaciniame-mokomajame vaizdo klipe, čia.

Dėmesio! Tik prisiregistravusieji CVP IS turi galimybę užsiprenumeruoti tik juos dominančius pirkimų skelbimus. Tuomet nereikės klaidžioti tarp daugybės pasiūlymų dalyvauti pirkimuose, kurie jūsų nedomina. Apie savo patirtį ir dalyvavimo pirkimuose naudą pasakoja Lietuvos įmonių atstovai, kurie pirkimuose dalyvauja ne vienerius metus. Sekite geraisiais pavyzdžiais. Vaizdo klipą apie dalyvavimo pirkimuose privalumus rasite čia.

Norintys užsiregistruoti CVP IS, turėtų apsilankyti svetainėje adresu: https://cvpp.eviesiejipirkimai.lt/. Užsiregistravusieji verslo atstovai, tapę tiekėjais, savo paskyrose galės rasti ir pasinaudoti pirkimo vykdytojų sąrašu (nuoroda Funkcijų sąrašo apačioje), kuriame surašyti pirkimų vykdytojų pavadinimai, tai padės ieškoti kontaktų.  Linkime sėkmės pirkimuose!

 

VPT informacija

Atsiliepimai

Komentuoti