Viešoji įstaiga Kelmės turizmo ir verslo informacijos centras

Upemis.lt: Inovacija Lietuvos Turizme – Daugiakalbė Platforma Baidarių Nuomai

Ganėtinai keista situacija šiuo metu egzistuoja baidarių nuomos rinkoje. Aplinkiniuose sektoriuose tobulėjančios aukštosios technologijos niekada vietinio turizmo nepasiekė. Efektyvumas yra mažas, nes dauguma užsakymų vykdomi ir derinami skambučiais, kas kainuoja daug laiko visoms pusėms. Matydami šią situaciją, esame pasiryžę revoliucionuoti vietinį turizmą.

Rezervacijos Paprastumas: Kaip Upemis.lt Keičia Baidarių Nuomos Rinką

Kelias į spartesnį paslaugų užsakymą yra gana paprastas - viską perkelti į internetą. Tačiau kaip tai padaryti? Šiuo metu platforma yra demo versijoje, dabar pristatome keliautojams kitais metais atsirasiančią naujovę. Mes tikime, kad sprendimas yra vienintelis - dvipusė platforma, kurioje paslaugas teikiantys asmenys ir verslai tiesiogiai bendrauja ir siūlo savo paslaugas visiems, kurie nori šias paslaugas užsisakyti arba rezervuoti. Baidarių, pirčių, kubilų ir sodybų nuomotojai galės tvarkyti savo nuomojamo turto užimtumą, o platformos lankytojai užimtumą matys interneto svetainėje. Tokia funkcija sutaupys daug skambučių valandų, tikslinantis ar nuomotojas turi laisvų baidarių „tokią ir tokią“ dieną.

Vietos Verslų Skatinimas

Dažnas atvejis, jog mažieji kaimo turizmo paslaugas atliekantys asmenys ir verslai dažnai neturi pakankamai išteklių ir laiko, kad galėtų savo paslaugas aktyviai skelbti visuomenei. Vietos verslams sieksime sutaupyti laiko atliekant inventoriaus užimtumo, mokėjimų surinkimo ir tvarkymo funkcijas. Taip pat, platformai įgijus populiarumo, nebeliks reikalo atlikinėti periodinių marketingo procedūrų. Laisvo laiko pagausėjimas galės būti skirtas paslaugų teikimo tobulinimo ir plėtros darbams.

Turizmo Populiarinimas: Lietuvos Upės, kaip Lietuvos Gamtos Atspindys

Lietuviai, dažnai plaukiantys mūsų upėmis, tikrai patvirtintų, kad tai vienas gražiausių Lietuvos gamtos elementų. Lietuvos upės galėtų reprezentuoti mūsų šalį užsienio keliautojams, bet… Kaimo turizmo paslaugų teikėjų svetainės ir skelbiama informacija yra nepritaikytos kitoms kalboms. Rezervacijos derinimas telefonu irgi yra rimtas barjeras užsienio turizmo skatinimui. Platformą nuo pagrindų jau statome daugiakalbę, jog kitataučiai galėtų be jokių sunkumų rezervuotis paslaugą ir gauti visas instrukcijas jiems prieinama kalba. Tai atvertų Lietuvos upių turizmą visai Europai ir net pasauliui. Juk turime daug kuo didžiuotis!

Tolimesnės Perspektyvos ir Planai

Šiuo metu mūsų svetainėje upemis.lt galite pamatyti veikiančią demo versiją, kuri turi nemažai trūkumų. Joje jau galite rezervuotis plaukimą, tačiau rodomas inventorius nėra atnaujinamas nuomotojų dėl funkcionalumo trūkumų. Todėl, nuomotojas turi pats patvirtinti užsakymą arba jį atmesti ir tai sukelia daug nepatogumų.

Šiais metais dedame visas pastangas kurdami naują platformą, kuri būtų pritaikyta skelbti baidarių, kubilų, pirčių, sodybų, stovyklaviečių ir kitų paslaugų nuomą, gyvai atnaujinti inventorių, valdyti paskyrą, gyvai bendrauti su klientais pačioje platformoje ir dar visko daugiau. Taip pat, platforma nefunkcionuos be jūsų aktyvumo. Tvirtai tikime, kad tokia inovacija pagerins mažųjų kaimo turizmo sektoriaus verslo galimybes, palengvins turistams, šeimoms ar įmonėms išsirinkti norimą maršrutą ar nuomotoją ir geriau reprezentuos Lietuvos upes užsienio keliautojams. Kviečiame dalintis šia žinia su keliautojais ir turistais :)

Atsiliepimai

Komentuoti