Viešoji įstaiga Kelmės turizmo ir verslo informacijos centras

„SU MALDOS VĖRINIU PER PASAULĮ“

Piligriminė kelionė – tai nepaprasta religinė patirtis, kasdienybės kelyje. Piligrimui, trokštančiam išgyventi bendrystę su Dievu ir pagilinti savo krikščioniškąjį gyvenimą, ypač svarbi malda, būtinos tylos ir atsitraukimo į vienumą akimirkos.

Krikščioniškus maldos karolius, vadinamąjį rožančių ar rožinį galima rasti ne tik skarotų močiučių rankinėse ir ne tik ant futbolo ir kitų žvaigždžių kaklo, bet ir dažno piligrimo kuprinėje. Ką šnabžda karolėlius varstančio žmogaus lūpos, kur kyla mintys, kokia prasmė dešimtis kartų kartoti tuos pačius žodžius, kur šios meditatyvios maldos tradicijos ištakos?..

Edukacija „Su maldos vėriniu per pasaulį“ kviečia į kelionę, kurioje ir rasime atsakymus į šiuos ir daugelį kitų kylančių klausimų. Apžiūrėsime maldos karolius iš skirtingų pasaulio vietų ir aptarsime jų maldos būdus, peržvelgsime krikščioniškųjų maldos vėrinių istoriją. Aplankysime atkurtą Tytuvėnų vienuolio bernardino celę ir pamatysime autentišką XIXa. vienuolio rožinį. Šios edukacijos metu - nekantriausius mokysime karoliukus sujungti į maldos vėrinį, o atkakliausius dar ir surišti pranciškonišką mazgą. Jūsų susivertas piligrimo rožinis galbūt, taps palydovu kelionėse, o gal - mielu prisiminimu ar dovanėle iš Tytuvėnų.

Edukacinės programos kaina – 3 eur/asmeniui.
Minimalus dalyvių skaičius – 12.
Maksimalus dalyvių skaičius – 20.
Užsiėmimo trukmė 1 val.

Edukaciniai užsiėmimai užsakomi iš anksto.

Atsiliepimai

Komentuoti