Viešoji įstaiga Kelmės turizmo ir verslo informacijos centras

MARGUTĖS KLĖTYJE

Kontaktai

Aš esu Karvutė Margutė. Prienų vienkiemyje turiu savo klėtį.Čia esu ne aš viena – čia daug kitų mano draugių, atkeliavusių ne tik iš Lietuvos, bet ir iš toliau – Belgijos, Olandijos, Austrijos, Vokietijos... Vienkiemio šeimininkai nori papasakoti mūsų – karvučių - istoriją . Todėl vienkiemio ambasadoriai Belgijoje - kelmiškiai Diana ir Albertas –Margutės klėtį pripildė daugybe linksmų ir spalvingų margučių.

Prisipažinkite – ar daugelis esate karvutę paglostę? Ar šiandieniniai vaikai žino apie pieno kelią? Ar pienas, grietinė, sviestas, varškė, jogurtai, sūreliai, užtepėlės yra tik parduotuvėje? Ar daug kas gali pasigirti žinantys, kaip atskirti grietinę nuo pieno, suspausti sūrį, sumušti sviestą?O gal moka pagaminti šmontalą ar kastinį? Ar visi žinote, kas yra separatorius, kalatauka, sląstai?

Susitikime Margutės klėtyje. Be linksmų pasakojimų ir užduočių apie karvutės ir pieno istoriją , jei norėsime, galime pasigaminti sūrį ar šmontalą, ragauti baltą sūrį su medumi ir gerti mėtų arbatą, išvirtą ant laužo. O gal dar ką nors drauge sugalvosime...

Laukiame. Iš anksto skambinkite tel. +370 612 51459.

Atsiliepimai

Komentuoti